Kontaktai

Talinas, Estija
(Tallinn Shipyard OÜ)
Įmonės kodas: 10329451
PVM mokėtojo kodas: EE100058428

Kopli str. 103,
11712 Tallinn, Estonia
+372 610 2252
shipyard@blrt.eeFaktūra: invoices@blrt.ee
Klaipėda, Lietuva
(Vakaru Laivu Remontas, UAB)
Įmonės kodas: 142177182
PVM mokėtojo kodas: LT421771811

Minijos str. 180,
LT-93269 Klaipeda, Lithuania
+370 46 483 764
+370 69 945 383
marketing@wsy.lt
Turku, Suomija
(Turun Korjaustelakka Oy)

Įmonės kodas: 0772456-2
PVM mokėtojo kodas: FI07724562

Navirentie, 21100
Naantali, Finland

Postal address: P.O. Box 212
+358 (0) 244 511
try@turkurepairyard.com
Faktūra: invoices@blrt.ee


Vadovybė

Mr. Andrejus Babachinas
Generalinis direktorius, BLRT Repair Yards

Tallinn, Estonia

Mr. Sergei Kravtsenko
Vykdomasis direktorius
+ 372 610 2252
shipyard@blrt.ee






Klaipeda, Lithuania

Mr. Andrius Valantiejus
Vykdomasis direktorius
+ 370 46 483 764
marketing@wsy.lt






Turku, Finland

Mr. Antti Simula
Vykdomasis direktorius
+358 400 669 713
antti.simula@turkurepairyard.com


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius

Rinkos tyrimų ir analizės vadovas
Mr. Valerij Sadilovs
+371 255 33 153
v.sadilovs@blrt.ee



Rinkodaros ir komunikacijos vadovas
Ms. Irina Kostina
+372 5302 3753
i.kostina@blrt.ee


Pardavimų skyrius

Regioninių pardavimų vadovai

Mr. Aldas Karinauskas
+370 687 18 501
aldas.karinauskas@wsy.lt

Mr. Jevgeni Beljanin
+372 513 7688
j.beljanin@blrt.ee

Mr. Ulf Hallberg
+46 702 104 657
ulf.hallberg@wsy.lt



Pagrindinių klientų vadybininkai

Mr. Gabriel Avanesov
+372 610 2680
avanesov@blrt.ee

Mr. Simonas Keliotis
+370 686 60 054
simonas.keliotis@wsy.lt

Mr. Dmitrij Kuzmin
+370 614 31 431
dmitrij.kuzmin@wsy.lt

Mr. Hannu Ryynanen
+358 (0) 408 201 702
hannu.ryynanen@turkurepairyard.com



Pagrindinių klientų vadybininkai

Mr. Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee

Mr. Gennady Pugovkin
+ 372 517 9540
pugovkin@blrt.ee

Mr. Nikita Dashkevits
+372 5805 5595
dashkevits@blrt.ee




Projektų valdymo ir gamybos skyrius


Talinas, Estija

Gamybos skyriaus vadovas
Mr. Maksim Scherbakov
+372 507 0224
mscherbakov@blrt.ee




Klaipėda, Lietuva

Projektų valdymas / Gamybos skyrius
Mr. Viktor Kleščionok
+370 676 29 565
viktor.klescionok@wsy.lt




Turku, Suomija

Projektų valdymas / Gamybos skyrius
Mr. Teppo Reilimo
+358 (0) 244 51 401, +358 (0) 415 123 442
teppo.reilimo@turkurepairyard.com


Konversijos ir modernizavimo skyrius

Skyriaus vadovas
Mr. Viktor Vassiljev
+372 5343 6322
vv@blrt.ee



Techninė pagalba
Mr. Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee



Techninė pagalba
Mr. Aleksandras Verbickas
+ 370 61 494 432
aleksandras.verbickas@wsy.lt


Kokybės skyrius ir HSE


Talinas, Estija

Vadovas
Mrs. Аnna Savchenko
+372 5685 7465
a.savchenko@blrt.ee




Klaipėda, Lietuva

Vadovas
Mrs. Edita Vidiakina
+370 46 483 713, +370 61 254 237
edita.vidiakina@wsy.lt




Turku, Suomija

Vadovas
Mr. Juha Olli
+358 (0) 244 51 415, +358 (0) 405 106 952
juha.olli@turkurepairyard.com


NATO projektai

Projektų vadovas
Mr. Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee


Personalo skyrius

Estija / Suomija

+372 610 2260
personal@blrt.ee

Darbuotojų atrankos specialistas
Julija Tulaidan
+372 610 2966,
+372 5898 1144
j.tulaidan@blrt.ee





Lithuania

Karjeros ir samdos koordinatorius
Ms. Skaiste Mitkeviciene
+370 68 626 190,
+370 46 483 678
cv@wsy.lt

Vyresnysis personalo specialistas
Ms. Rasa Ruskiene
+370 46 483 630





Lietuva

Vyresnysis personalo specialistas
Asta Pranuliene
+370 46 483 648

Personalo skyriaus specialistas
Lina Budvytienė
+370 46 483 622




Laivų remonto įmonių agentai ir atstovai rajonuose

Graikija
EUPLOIA DRYDOCKS & SERVICES LTD
21 Amfitheas Ave, 17564 Palaio Faliro, Greece
Mr. Charis Valentakis
+30 6944 855985
+30 210 9400660
info@euploia.eu
www.euploialtd.eu



Beniliuksas
ATRA HOLLAND B.V.
Ms. Aida J. Barnhoorn
+31 (0)35 69 527 22
Cell: +31 (0) 654 281 682
www.shiprepairyards.com



Kipras
M.I.E. SERVICES
The Hawk Building
124 Gladstonos Street
3032 Limassol, Cyprus
P.O.Box 56952, 3311 Limassol
Fax: + 357 25346067
repairs@mieserv.cy.net
www.miegroup.com.cy



Italija, Monakas, Šveicarija
VICTORIA MARITIME SARL
Mr. Luca Spinelli- Donati
7, avenue des Papalins
MC 98000 - PRINCIPAUTE DE MONACO
+377 99 99 51 60
Fax: +377 99 99 51 61
shiprepair@victoriamaritime.com
www.victoriamaritime.com


Vokietija
ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH
Mr. Christian Schneider
Alter Fischmarkt 5,
20457 Hamburg, Germany
Tel: +49 40 879785-0
+49 172 403 55 68
+49 179 467 94 95
Fax: +49 40 879785-20
info@zoepffel-schneider.com
http://www.zoepffel-schneider.com/


Norvegija
FRYDENBØ INDUSTRI AS
HANØYTANGEN 116
5310 Hauglandshella
P.O. Box 6164, 5892 Bergen, Norway
+47 92801895
24 hours service: +47 92801895
Fax: +47 55 15 37 98
eb@frydenbo.no
www.frydenbo-industri.no


„BLRT Repair Yards” pasiekiami nuotoliniu būdu!

Bendrauti bei apsvarstyti projekto detales galime naudojant „Google Meet”, „Zoom”, „Skype” ar kitas Jūsų pasirinktas programas.
Kartu su Jūsų elektroniniu laišku lauksime ir prisegtos nuorodos-kvietimo.
Džiaugiamės galėdami būti arčiau Jūsų!