Kontaktid

Tallinn, Eesti
(Tallinn Shipyard OÜ)
Registrikood : 10329451
VAT number: EE100058428

Kopli 103,
11712 Tallinn, Eesti
+372 610 2252
shipyard@blrt.eeArveldusaadress: invoices@blrt.ee
Klaipėda, Leedu
(Vakaru Laivu Remontas, UAB)
Registrikood: 142177182
VAT number: LT421771811

Minijos 180,
LT-93269 Klaipėda, Leedu
+370 4648 3764
+370 6994 5383
marketing@wsy.lt
Turu, Soome
(Turun Korjaustelakka Oy)

Registrikood: 0772456-2
VAT number: FI07724562

Navirentie, 21100
Naantali, Soome

Postiaadress pk 212
+358 (0) 24 4511
try@turkurepairyard.com
Arveldusaadress : invoices@blrt.ee


Juhtkond

Andrejus Babachinas
Peadirektor, BLRT Repair Yards

Tallinn, Eesti

Sergei Kravtsenko
Tegevdirektor
+ 372 610 2252
shipyard@blrt.ee






Klaipėda, Leedu

Andrius Valantiejus
Tegevdirektor
+ 370 4648 3764
marketing@wsy.lt






Turu, Soome

Antti Simula
Tegevdirektor
+358 400 669 713
antti.simula@turkurepairyard.com


Turundus- ja kommunikatsiooniosakond

Müügi- ja turundusosakonna juht
Valerij Sadilovs
+371 2553 3153
v.sadilovs@blrt.ee



Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Ms. Irina Kostina
+372 5302 3753
i.kostina@blrt.ee


Müügiosakond

Piirkondlikud müügijuhid

Aldas Karinauskas
+370 6871 8501
aldas.karinauskas@wsy.lt

Ulf Hallberg
+46 702 104 657
ulf.hallberg@wsy.lt



Võtmekliendihaldurid

Gabriel Avanesov
+372 610 2680
avanesov@blrt.ee

Simonas Keliotis
+370 6866 0054
simonas.keliotis@wsy.lt

Dmitrij Kuzmin
+370 6143 1431
dmitrij.kuzmin@wsy.lt

Hannu Ryynanen
+358 (0) 4 0820 1702
hannu.ryynanen@turkurepairyard.com



Võtmekliendihaldurid

Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee

Gennady Pugovkin
+ 372 517 9540
pugovkin@blrt.ee

Nikita Dashkevits
+372 5805 5595
dashkevits@blrt.ee

Mr. Gabrielius Jasas
+370 61 494 651
gabrielius.jasas@wsy.lt




Projektijuhtimise ja tootmisosakond


Tallinn, Eesti

Tootmisosakonna juht
Maksim Scherbakov
+372 507 0224
mscherbakov@blrt.ee




Klaipėda, Leedu

Projektijuhtimise osakonna juht / tootmisosakond
Viktor Kleščionok
+370 6762 9565
viktor.klescionok@wsy.lt




Тuru, Soome

Projektijuhtimise osakonna juht / tootmisosakond
Teppo Reilimo
+358 (0) 2445 1401, +358 (0) 4 1512 3442
teppo.reilimo@turkurepairyard.com


Ümberseadmestuse ja moderniseerimise osakond

Osakonnajuht
Viktor Vassiljev
+372 5343 6322
vv@blrt.ee



Tehniline tugi
Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee



Tehniline tugi
Aleksandras Verbickas
+ 370 6149 4432
aleksandras.verbickas@wsy.lt


Kvaliteeditagamise, keskkonnakaitse, töötervishoiu ja tööohutuse osakond


Tallinn, Eesti

Juht
Аnna Savchenko
+372 5685 7465
a.savchenko@blrt.ee




Klaipėda, Leedu

Juht
Edita Vidiakina
+370 6125 4237
edita.vidiakina@wsy.lt




Тuru, Soome

Juht
Juha Olli
+358 (0) 2445 1415, +358 (0) 4 0510 6952
juha.olli@turkurepairyard.com


NATO projektid

Projektijuht
Aleksei Bogdanov
+372 5309 1263
a.bogdanov@blrt.ee


Personalitalitus

Eesti ja Soome

+372 610 2260
personal@blrt.ee

Värbamisspetsialist
+372 5627 5105
cv@blrt.ee





Leedu

Karjääri- ja värbamiskoordinaator
Ms. Skaiste Mitkeviciene
+370 6862 6190
+370 4648 3678
cv@wsy.lt

Personali vanemspetsialist
Ms. Rasa Ruskiene
+370 4648 3630





Leedu

Personali vanemspetsialist
Asta Pranuliene
+370 4648 3648

Personalispetsialist
Lina Budvytienė
+370 4648 3622




Laevatehaste piirkondlikud agendid ja esindajad

Kreeka
EUPLOIA DRYDOCKS & SERVICES LTD
21 Amfitheas Ave, 17564 Palaio Faliro, Greece
Charis Valentakis
+30 69 4485 5985
+30 21 0940 0660
info@euploia.eu
www.euploialtd.eu



BeNeLux
ATRA HOLLAND B.V. Opaallaan 1180 – 3.13
2132 LN Hoofddorp, Netherlands
Phone: +31(0)35 695 2722
Mob: +31 (0)6 8215 7094 (Roberta)
Mob: +31 (0)6 5428 1682 (Margaret)
atraholland@atraholland.nl
https://atraholland.nl/



Küpros
MIE SERVICES
Fameline Building
Spatharikou Street 1-3
4004, Mesa Yeitonia, Limassol, Cyprus
+357 25346067
repairs@mieserv.cy.net
www.miegroup.com.cy



Itaalia, Monaco, Šveits
VICTORIA MARITIME SARL
Luca Spinelli- Donati
7, avenue des Papalins
MC 98000 - PRINCIPAUTE DE MONACO
+377 9999 5160
Fax: +377 9999 5161
shiprepair@victoriamaritime.com
www.victoriamaritime.com


Saksamaa
ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH
Mr Christian Schneider
Neuer Wall 46, 20354 Hamburg, Germany
+49 40 879 78 50
+49 172 403 55 68
+49 179 467 94 95
info@zoepffel-schneider.com
http://www.zoepffel-schneider.com/


Norra
FRYDENBØ INDUSTRI AS
HANØYTANGEN 116
5310 Hauglandshella
P.O. Box 6164, 5892 Bergen, Norway
+47 92801895
24 hours service: +47 92801895
Fax: +47 55 15 37 98
eb@frydenbo.no
www.frydenbo-industri.no


BLRT Repair Yards on teie jaoks olemas ja kättesaadav virtuaalsete kanalite kaudu!

Meil on hea meel suhelda ja arutada teiega projekti tehnilisi üksikasju Google Meet, Zoom, Skype või mõne muu eelistatud vestluse või kanali kaudu.
Ärge unustage meile saatmast privaatsõnumiga spetsiaalset kutselinki.
Olete oodatud meiega kaasa mõtlema ja arutlema!